Kontakt oss

Vi hører gjerne fra deg som er interessert i å spille sjakk, har spørsmål eller bare vil vite litt mer om prosjektet. Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar vi kontakt med deg!

NORGES SJAKKFORBUND

Adresse: Sandakerveien 24 C, 0473 Oslo | Postadresse: Bentsebrugata 20, 0476 Oslo |
E-post: nsf@sjakk.no | Telefon: 22 15 12 41 | Orgnr: 971 286 474

Administrasjon

EirikNatlandsmyr

Eirik Natlandsmyr

Generalsekretær, NSF

Mobil: +47 97 575741

E-post: eirik@sjakk.no

JesperHall

Jesper Hall

Prosjektleder

Mobil: +46 70 1110018

E-post: jesper@sjakk.no

Regioner

Mangler bilde på TrulsJørgensen

Truls Jørgensen

Telemark og Vestfold

Mobil: 917 14 450

E-post: truls.jorgensen@fiber.no

Mangler bilde på EspenFrøyshov

Espen Frøyshov

Innland

Mobil: 990 04 491

E-post:

Mangler bilde på OleValaker

Ole Valaker

Vestland

Mobil:

E-post:

Mangler bilde på IvbjørnNimki

Ivbjørn Nimki

Rogaland og Agder

Mobil: 975 07 294

E-post: ivbjorn.nimki@klepp.kommune.no

Mangler bilde på ØysteinBrekke

Øystein Brekke

Buskerud

Mobil: 911 89 190

E-post:

Mangler bilde på TorbjørnDahl

Torbjørn Dahl

Trøndelag

Mobil: 982 09 370

E-post: t76dahl@gmail.com

Mangler bilde på GisleBjugn

Gisle Bjugn

Akershus

Mobil: 411 04 300

E-post: gb@tazz.no

JesperHall

Jesper Hall

Prosjektleder

Mobil: +46 70 111

E-post: jesper@sjakk.no

Trenere

JesperHall

Jesper Hall

FIDE SENIOR TRAINER

Mobil: +46 70 1110018

E-post: jesper@sjakk.no

Mangler bilde på PiaCramling

Pia Cramling

Mobil:

E-post:

Mangler bilde på ArturYusupov

Artur Yusupov

Mobil:

E-post:

Mangler bilde på JacobAagaard

Jacob Aagaard

President, FIDE Trainer Commision

Mobil:

E-post:

AryanTari

Aryan Tari

Juniorverdensmester

Mobil: +47 40 087467

E-post: aryan.tari@hotmail.com

Mangler bilde på Kristian StuvikHolm

Kristian Stuvik Holm

Mentor Team Norway

Mobil: +47 95 275808

E-post: kristian.stuvik.holm@gmail.com

Mangler bilde på FrodeUrkedal

Frode Urkedal

Mentor Team Norway

Mobil: +47 41 549075

E-post: frode_o_o_u@hotmail.com

Mangler bilde på Sheila BarthStanford

Sheila Barth Stanford

Mentor Team Norway

Mobil: +47 9 7026905

E-post: shielabstanford@gmail.com